Späť do obchodu

Registrácia

Čierne ríbezle - sušené mrazom 500g

Čierne ríbezle - lyofilizované (sušené mrazom)

krajina pôvodu: Nemecko

Balenie: zip stojaté vrecko

Hmotnosť: 500g

 

€26,29

Čierne ríbezle - sušené mrazom 500g

Kód: 126
7 hodnotení

Čierne ríbezle - lyofilizované (sušené mrazom)

krajina pôvodu: Nemecko

Balenie: zip stojaté vrecko

Hmotnosť: 500g

 

Čierne ríbezle - lyofilizované (sušené mrazom)

Čierne ríbezle sú obľúbené pre svoju osviežujúcu, kyselkavú chuť. A keďže je to sezónne ovocie, určite Vám padne vhod jeho lyofilizovaná verzia, po ktorej môžete siahnuť kedykoľvek počas roka. Sú dôležité pre svoj vysoký obsah vitamínu C a sú skvelým zdrojom vlákniny. Čierne ríbezle si Vás získajú najmä svojou vôňou a chuťou. Každá jedna bobuľka je veľmi chutná, chrumkavá, preto budete musieť dávať veľký pozor, aby Vám vrecko vydržalo aspoň do večera.

Čierne ríbezle prechádzajú procesom lyofilizácie, teda hlbokým zmrazením pri veľmi nízkom tlaku, a preto si zachovávajú všetky jedinečné vlastnosti čerstvého ovocia, ktoré nie je ukrátené o žiadnu z týchto zložiek: vláknina, vitamíny, minerály, antioxidanty a ďalšie dôležité živiny.

POUŽITIE: Môžete ich konzumovať priamo ako snack alebo ich použiť na dochutenie svojich obľúbených jogurtov, cereálií, kaší a ďalších pokrmov. Navyše, ak ríbezle vložíte do vody a necháte ich tam trošku postáť, určité percento sa rehydratuje a budú takmer rovnako šťavnaté ako aj tie čerstvé! Ovocie sušené mrazom sa dá použiť všade. Vyskúšajte zmenu pridaním tohto ovocia do čaju, alebo horúcich nápojov. A v neposlednom rade môžete ovocie rozdrobiť na prášok a použiť ho ako príchuť do koktejlov, jogurtov. Lyofilizované čierne ríbezle sú ideálne na pečenie, no zamilujete si ich aj ako zdravý chrumkavý snack alebo ich môžete pridať do Vašich raňajok, ovsených kaší a jogurtov.

 

Nutričné hodnoty na 100g:

Energia: 1171 kJ / 280 kcal
Bielkoviny: 7 g
Sacharidy 65 g 
z toho cukry: 35 g
Tuky: 1 g
Vláknina: 20 g

 

Kategória: Ovocie sušené mrazom (lyofilizované)
Hmotnosť: 0.5 kg
Dostupnosť: Skladom
€26,29
€28,66 Ušetríte 8 % €21,91 bez DPH

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Odteraz Vám už neuniknú žiadne novinky!

Vložte svoj email a my Vám budeme zasielať informácie o nových produktoch na našom e-shope.